Yves Saint Laurent Tuxedo Unisex Parfüm
en iyi açık parfüm
Hercai menekşe

Hercai menekşe

Bergamot

Bergamot

Kişniş

Kişniş

Gül

Gül

Müge

Müge

Karabiber

Karabiber

Kehribar

Kehribar

Paçuli

Paçuli

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

72

18-50

2015

3153

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 62

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 33

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 67

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 17

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 17

SONBAHAR
kış

% 50

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

Tuxedo Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Tuxedo parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir8379
Koleksiyon çağdaş, gerçekten niş değil ama yine de yüksek kaliteli bileşenlerle oluşturulmuş bir ürün. Armani Prive'a yakın. Şişeler saf güzelliği temsil ediyor.
misafir4123
Bu parfümü üç hafta önce aldım ve kendime çok büyük bir iyilik yaptığımı anladım.
misafir27272
Bunun için ödenen maliyeti karşılaştırmak gerekirse bence pahalı.
misafir21528
Bu, uzun zamandır satın aldığım en iyi baharatlı, paçuli kokusudur. Başka bir artı olarak diğerlerinden uzun bir süre daha fazla kalıyor. Gece gündüz giyiyorum. Keşke krem ​​olarak da gelseydi. Yine alırım. Alberto sego trauma parfüm ve tuxedo harika. İkisini kullanıyorum şu an.
misafir410
İki hafta önce satın aldım ve havalı. Tipik ysl kalitesi. Üstün kaliteli.
misafir22040
Neden bu kadar iyi olduğunu tanımlaması zor olan harika bir koku. Herkesin hoşuna gideceği zararsız olan tatlı bir çay kokusu.
misafir3904
En sevdiğim markalardan biri ve bu kokuyu yani bu modelini çok seviyorum. İlk kez kullanıyorum ama şimdi büyük bir hayranıyım. Kardeşim tarafından hediye edildi. Değerinin tüm markalarda olduğundan biraz daha fazla olduğunu düşünüyorum. Koku uzun kalıyor ama pahalı. Ucuzlar ise yine satın alırım.
misafir19676
Şık şeyler hatırlatıyor. Her nasılsa, hem taze, hem de baharatların dengesini korumayı başamışlar. Orta nota ağır değil ve korktuğum şekilde kadınsı değil. Biraz uzun kalıcı ve kendine güven veren bir koku.
misafir8422
Her durumda iyi sonuç verebilecek çok iyi yapılmış bir koku. Bu parça aynı anda çok yönlü ve etkileyici. Pahalı ama değer. YouTube da incelemede daha fazla bilgiler var.
Ysmngls
Dior'un Midnight Poison'una benzettim. Her iki model de harika bir koku.
necla
Tuxedoyu hiç deneme konusunda ilgilenmedim ama bu çok lezzetli. Sıcak, rahatlatıcı, baharatlı ... Çok uzun bir zaman kalıcılığı sürüyor ve en iyi notalar kurumaya yakın olan zamanda ortaya çıkıyor. Bu parfümle ilgili olumsuz bir şeyler yazamayacağım.
parfumdelisi
Muhteşem büyülü bir koku. Çok farklı notalar aldım. Tatlı baharatlı kehribar kokusuna dönüşen gerçek ve kremsi bir içki gibi. Fiyatı biraz daha mantıklı olabilir.
MertG
Tuxedo çok iyi harmanlanmış ve dengelenmiş. Paçuli, biber, menekşe yaprakları çok belirgin bir şekilde hissedilebiliyor. 12 saatlik genel performans ve 6 veya 7 metreye kadar da farkedilirliği belli. Beğendim.
edaiste
Amouage Reflection kategorisinde bir parfüm ve sadece biraz daha narenciye ve baharatlı kokuyor.
Azmican
Aklınıza Tuxedo kullandıktan sonra gelecek his şık şeyler. Kesinlikle kadınsı değil. Paçuli ve vanilya ile yapılıp kadınsı olmayan ve erkeklerinde kullanabileceği bir parfüm oluşturmak bence hiçte kolay bir şey değil. Güven veren bir koku.
dogukan
Bugün bir örnek aldım ve aldığım ilk nota paçuli idi. Bir erkek olarak unisex bir parfüm olduğu gerçeği konusunda endişeliydim ama herhangi bir sorun yok. İki cinsiyette rahatça kullanabilir. Çok hoş bir koku. Ayrıca çok iyi yapıldığına ve kalitesinin belirgin olduğuna dair başkalarının yorumlarına da katılıyorum. Benim düşünceme göre bu formasyonda en önemli olan paçuli, kehribar ve vanilya. Denemelisiniz. Biraz pahalı ama.
Bakzey
Bana ahududulu ve vanilyalı dondurmayı hatırlatıyor.
admin
Mükemmel, hafif baharatlı (çok az) bir karışım. Tatlandırılmış paçuli ve vanilya. Oldukça basit bir kalp hırsızı. Şüphesiz en güzel karışımlardan biri. Benim tavsiyem şu: sıcak, hafif tatlı, kadifemsi kokulardan hoşlanıyorsanız paranızı saklayın ve Tuxedo satın alın. Mükemmellik bu parfüm için söylenilecek tek kelime.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.