Hercai menekşe

Hercai menekşe

Bergamot

Bergamot

Kişniş

Kişniş

Gül

Gül

Müge

Müge

Karabiber

Karabiber

Kehribar

Kehribar

Paçuli

Paçuli

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

72

18-50

2015

4623

kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 62

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 33

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 67

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 44

KIŞ
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE
captcha
Koleksiyon çağdaş, gerçekten niş değil ama yine de yüksek kaliteli bileşenlerle oluşturulmuş bir ürün. Armani Prive'a yakın. Şişeler saf güzelliği temsil ediyor.
Bu parfümü üç hafta önce aldım ve kendime çok büyük bir iyilik yaptığımı anladım.
Bunun için ödenen maliyeti karşılaştırmak gerekirse bence pahalı.
Bu, uzun zamandır satın aldığım en iyi baharatlı, paçuli kokusudur. Başka bir artı olarak diğerlerinden uzun bir süre daha fazla kalıyor. Gece gündüz giyiyorum. Keşke krem ​​olarak da gelseydi. Yine alırım. Alberto sego trauma parfüm ve tuxedo harika. İkisini kullanıyorum şu an.
İki hafta önce satın aldım ve havalı. Tipik ysl kalitesi. Üstün kaliteli.
Neden bu kadar iyi olduğunu tanımlaması zor olan harika bir koku. Herkesin hoşuna gideceği zararsız olan tatlı bir çay kokusu.
En sevdiğim markalardan biri ve bu kokuyu yani bu modelini çok seviyorum. İlk kez kullanıyorum ama şimdi büyük bir hayranıyım. Kardeşim tarafından hediye edildi. Değerinin tüm markalarda olduğundan biraz daha fazla olduğunu düşünüyorum. Koku uzun kalıyor ama pahalı. Ucuzlar ise yine satın alırım.
Şık şeyler hatırlatıyor. Her nasılsa, hem taze, hem de baharatların dengesini korumayı başamışlar. Orta nota ağır değil ve korktuğum şekilde kadınsı değil. Biraz uzun kalıcı ve kendine güven veren bir koku.
Her durumda iyi sonuç verebilecek çok iyi yapılmış bir koku. Bu parça aynı anda çok yönlü ve etkileyici. Pahalı ama değer. YouTube da incelemede daha fazla bilgiler var.
Dior'un Midnight Poison'una benzettim. Her iki model de harika bir koku.
Tuxedoyu hiç deneme konusunda ilgilenmedim ama bu çok lezzetli. Sıcak, rahatlatıcı, baharatlı ... Çok uzun bir zaman kalıcılığı sürüyor ve en iyi notalar kurumaya yakın olan zamanda ortaya çıkıyor. Bu parfümle ilgili olumsuz bir şeyler yazamayacağım.
Muhteşem büyülü bir koku. Çok farklı notalar aldım. Tatlı baharatlı kehribar kokusuna dönüşen gerçek ve kremsi bir içki gibi. Fiyatı biraz daha mantıklı olabilir.
Tuxedo çok iyi harmanlanmış ve dengelenmiş. Paçuli, biber, menekşe yaprakları çok belirgin bir şekilde hissedilebiliyor. 12 saatlik genel performans ve 6 veya 7 metreye kadar da farkedilirliği belli. Beğendim.
Amouage Reflection kategorisinde bir parfüm ve sadece biraz daha narenciye ve baharatlı kokuyor.
Aklınıza Tuxedo kullandıktan sonra gelecek his şık şeyler. Kesinlikle kadınsı değil. Paçuli ve vanilya ile yapılıp kadınsı olmayan ve erkeklerinde kullanabileceği bir parfüm oluşturmak bence hiçte kolay bir şey değil. Güven veren bir koku.
Bugün bir örnek aldım ve aldığım ilk nota paçuli idi. Bir erkek olarak unisex bir parfüm olduğu gerçeği konusunda endişeliydim ama herhangi bir sorun yok. İki cinsiyette rahatça kullanabilir. Çok hoş bir koku. Ayrıca çok iyi yapıldığına ve kalitesinin belirgin olduğuna dair başkalarının yorumlarına da katılıyorum. Benim düşünceme göre bu formasyonda en önemli olan paçuli, kehribar ve vanilya. Denemelisiniz. Biraz pahalı ama.
Bana ahududulu ve vanilyalı dondurmayı hatırlatıyor.
Mükemmel, hafif baharatlı (çok az) bir karışım. Tatlandırılmış paçuli ve vanilya. Oldukça basit bir kalp hırsızı. Şüphesiz en güzel karışımlardan biri. Benim tavsiyem şu: sıcak, hafif tatlı, kadifemsi kokulardan hoşlanıyorsanız paranızı saklayın ve Tuxedo satın alın. Mükemmellik bu parfüm için söylenilecek tek kelime.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm