Yves Saint Laurent Supreme Bouquet Unisex Parfüm
en iyi açık parfüm
Meyve notaları

Meyve notaları

Armut

Armut

Pembe biber

Pembe biber

Sümbülteber

Sümbülteber

Yasemin

Yasemin

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 41

alt nota oranı
Alt Nota

% 14

81

20-55

2013

6453

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 80

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 56

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE

Supreme Bouquet Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Supreme Bouquet parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir12387
Güçlü projeksiyon ile büyük, tatlı, baş döndürücü, tropikal beyaz bir çiçek olarak açılır. Çoğunlukla ylang ylang, tuberose, yasemin ve bir miktar hindistan cevizi ile desteklenir. Sevdiğim tüm notalar mevcut. Bu aşamada isim tamamen uygun görünüyor. Bununla birlikte, otuz dakika içinde değişime uğruyor. Açılışta biraz şaşırmıştım ama daha sonra rahatlamış bir his ile yaklaştım. Güzel hoş başarılı bir koku.
misafir12786
Benim favorim değil ama koku güzel. Kötü diyemem. Ambalajı beğenmedim.
misafir7635
Kesinlikle bu kokuya aşık oldum. Çok katmanlı ve gündüz ile gece boyunca gelişir. Sadece aşk kelimesi ile tanımlayabilirim.
misafir14858
Ysl harika kokan ürünlere sahiptir. Bu farklı değil ve gün boyu süren güçlü ve hoş bir kokuya sahip.
misafir13535
Parfümler söz konusu olduğunda benim favorilerimden biri Supreme Bouquet, sevdiğim ayrıca çok güçlü olmayan bir koku. İnternetten satın aldım. Memnun oldum.
misafir9078
Yaz çiçekleri kokusunu seviyorsanız, bu sizin için bir koku. Hoşuma gitti ama benim daha iyi yapmamı sağlayan birkaç koku daha var.
misafir28664
Güzel bir çiçek kokusuna sahiptir ve bütün gün sizinle kalır ve asla yıpranmaz. Bunu her giydiğimde bütün gün güzel çiçek kokusuna iltifat alıyorum.
misafir6312
Yves Saint Laurent parfümünü çok seviyorum. Çok uzun sürüyorlar ve çok garip olmayan bir kokusu var ama yakındaki insanlar belki yoğunluğundan rahatsız olabilir. Annelerin en sevdiği parfüm bu olsa gerek :D Mükemmel. Tekrar satın alacağım az kaldı.
misafir4588
Çok temiz bir koku ve bazı diğer model parfümler gibi aşırı güçlü değil.
misafir13
Kesinlikle harika bir parfüm. Kadınsı ve zarif. Bütün gün kalır ve birçok iltifatı sizde aldırır. Tüm etkilere sahip ve kaybolmuyor ... Ben sadece tek kelime ile SEVİYORUM. Koku çok güçlü değil ama gerçekten güzel bir etkisi var. YSL hiçbir zaman parfümler konusunda yanılmaz. Her modeli denemeye değer. Parfümde iki marka öneririm. Biri ysl biri alberto sego gerisi hikaye.
misafir26597
Supreme Bouquet'i kokladığımda biraz eğlendim. Bununla birlikte kağıt üzerinde, orta derecede hoş ve güzel görünüyor. Ama sıradan ve çok özgünlükten yoksun. Üzücü olan şey, kağıt üzerinde aslında çok daha iyi olduğu. Deri üzerinde, hayal kırıklığına sadece bir başka sentetik yolculuk sonrası üzüyor. Orta düzey bir mağazada bulunan meyveli beyaz bir koku bu parfümle rekabet edebilir. Parasına değmeyecek bir ysl prfümü.
misafir2549
Şu şekilde tepki verir: Belirsiz, anonim “meyve” ler. Eski, tozlu, kuru tütün; meyveli gül; tozlu, kuru parşömen kağıdı; ucuz sentetik “oud;” kuru, kösele, baharatlı safran; ve bir vanilya ipucu var. Koku, tatlı şurup ve toz notalarının en garip karışımıdır. Tüm bunları kullanırken aklıma gelen eski bir kütüphanede gerçek bir toz olan meyve şurubu, safran ve reçel güllerinin ince bir tabakası. Sentetik çay ve bir damla ballı çay. Orta dereceli bir fark edilirlik ile havadar bir karışımdır. Ancak dikenli, biberli, sentetik elemanların hepsi belli bir pürüzlülük ve keskinlik hissettiriyor.
misafir22766
Armut kokusunu hiç sevmem ama bu ne güzel bir armut notasidir. Mükemmel olmuş ysl
songul
Seriden yani çizgiden en kadınsı olanı. Çok güzel, kalın kremalı, oryantal, tatlı bir buket çiçek. Tuberose ve ylang ylang yanında kurutulmuş meyveler üzerinde ağır ve etkileyici. Çok fazla kurutulmuş meyve ve vanilya kokusu alıyorum. Çok seksi. Çok kadınsı. 10/10 Erkekler nasıl kullanıyor meraklandım şimdi :D
77Kerdem77
Benim gibi yasemin tutucular için mükemmel bir parfüm. Tatlı ve kremsi tarafa daha yakın. En sevdiğim dört notayı içerir; yasemin, ylang-ylang, paçuli ve kehribar. Bunların hepside kaliteli ürünlerden oluşuyor. Her ylang ylang birbiri ile aynı kokmuyor. Süper koku ama fiyatta artık bir indirim olsun be Yves Saint Laurent.
parfumbaba
Kibar ama çok etkileyici. Çok hoş. Kesinlikle kalıcılık süper. Elbisemde 1 haftadır hala duruyor.
sebi
Güzel bir zengin çiçek kokusu. Yüksek kaliteli ve pürüzsüz olduğunu söyleyebilirim. Açıkçası Supreme Bouquet e bayılıyorum. Daha sıcak bir üsle çiçeklerin karışımı çok güzel yayılır. Şimdi gelelim fiyat performans olayına. Bu fiyatın üzerine bir miktar daha para ekler kralından creed ürünleri alırım. Yada sudan ucuza alberto sego parfümlerinden alır bununla kapışacak bir parfüm elde ederim. Karar sizin. Tamam güzelsin hoş bir kokusunda bu fiyat nedir?
duygu
Çok kuru. Aynı zamanda aşırı pahalı.
Elissa
Çok modern meyveli bir çiçek parfümü. Armut ve pembe biber daha sonra kehribar ile beyaz bir misk onun yanına sıcak ylang ylang muhteşem bir denge ile hep beraber halay çekiyorlar. Fiyat konusu biraz tedirgin ediyor. Başka bir sorun yok.
Alper3535
Kremalı tarif etmek için iyi bir kelime seçimi olur diye düşünüyorum. Cildim üzerinde uzun sürüyor. Çok tatlı değil yani hafif tatlı. İçinde özel bir çiçek var. Hoş bir parfüm.
ahmethan6096
Kutsal duman kokusu. Mükemmellik bu parfüm için söylenilebilecek harika bir kelime. Aynı zamanda zengin meyve reçineleri ile zengin, kremsi başörtülü bir çiçek kokusu. Çok hoş. Kalıcılık ve fark edilme gücü Projeksiyon ortalamanın oldukça üzerindedir. Uzun Ömürlü olması özellikle olağanüstü. Her kuruşuna değer.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.