Çilek

Çilek

Ahududu

Ahududu

Armut

Armut

Bergamot

Bergamot

Calone

Calone

Datura

Datura

Şakayık

Şakayık

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

Ambroxan

Ambroxan

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

83

18-55

2016

4402

kalıcılık

% 85

KALICILIK
farkedilirlik

% 88

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE
captcha
Bu parfüm çok tatlı ve güzel. Genellikle sıcak amber ve vanilya ile oluşuyor sandım ama bu sulu ve tatlı bir koku.
Şimdiye kadarki en sevdiğim kokulardan biri. Böyle hoş bir kadınsı ve meyveli koku daha önce tatmadım. Benim için herkesin sahip olması gereken temel kokulardan biri.
Bu parfüm kesinlikle harika kokuyor ve gün boyu sürüyor. Meyveli kokuyor ama çok zorlayıcı değil.
Bu parfüm hakkında söyleyeceğim: Her şeyi ile çok seviyorum. Şişenin kendisi sofistike, sevimli, şık ve çok kadınsı çünkü pembe :D Koku : tatlı bir meyve kokusu var ancak kuruduktan sonra hafif bir çiçek kokusuna dönüşüyor. Bunu giydiğimde övgüler alıyorum. Tek cümle: sadece güzel kokuyor.
Bu efsaneyi çok beğendim, Yves Saint Laurent evinden parfümlerden birkaçını denedim ve bu benim favorilerimden biri diyebilirim. Lezzetli ve çiçekler mükemmel, koku çok güçlü değil ve birkaç saat kalıyor ama yine de en sevdiğim parfümlerden biri
Sofistike ve gençliğe hitap eden bir ysl modeli. Meyveyi iyi dengeleyen mükemmel bir parfüm. Gün boyunca oyalanmak için yeterince güçlü ama ilk sıkınca çok ezici.
Harika kokuyor. Çok meyveli ve sulu / şeker kokulu bir şey. İçindeki paçuli harika.
Mon Paris Harika ...
Ahududu
Çilek
Datura Çiçeği
Şakayık
Paçuli
Tatlı Çiçekli Parfüm ... Çilek, Ahududu ve Çiçekler ... Mis misss
Bu parfümü mini şişede satın aldım ve onu hediye olarak almıştım. Kokusu oldukça uzun sürüyor ama bu parfüm için çok özel bir şey bulamadım. Hoş bir koku ve çok ağır. Çok hafif değil. Bu kokuya nasıl hafif diyorsunuz anlamadım. Bana göre bir meyve çiçeği gibi kokuyor ama aynı şekilde kokan bir milyon nota var sanki içinde. Karman çorman. Başka kokular daha var. Bu nedenle tekrar satın almayacağım. Güzel ama çok fazla koku karışımı var.
İmza kokum. Çok merak uyandırıcı ve şehvetli. Sevdiğim bir kehribar tonu içinde kendini hissettiriyor. Bu koku hakkında çok fazla övgü alıyorum.
Mükemmel, harika bir koku. Her kuruşuna değer.
Harika koku ve bütün gün sürer. Yeni ve tüm zamanların favorisi olur.
Bu parfüm çok güzel kokuyor. Kendime taze kokular alıyorum. Bu modelde tazelik kokuyor. Zaten çok övgü aldım.
Karım bunu seviyor ve başka ne diyebilirim. Bütün gün sürüyor ve kalmıyor diyenler ilginç yorumları ile beni şaşırttı. Kokuyu seviyorum ve ikimiz de mutluyuz.
Koku güzel. Tatlı, kadınsı ve çok romantik. Ancak çok uzun ömürlü değil ve kokuyu yeterince güçlü tutabilmek için tekrar uygulamaya devam etmem gerekiyor. Diğer lüksedt ler bundan daha kalıcı. Koku güzel.
İlk örneği aldığımdan beri bu parfümü kullanmak için can atıyordum. İlk denediğimde iltifat yağmuruna tutuldum. Ama ilk sıkışta alıyorsunuz bu parfümden övgüler çünkü çok zayıf, kalıcı bir koku değil. 2 saate pof. Bunun daha kalitelisi alberto sego zafirma. En az 2 gün kalıyor. Hayal kırıklığına uğradım. Bu parfümün fiyatı için bütün gün sürmesi gerekir diye düşünüyordum. Alberto sego daha ucuz.
Koku 20 dakika sonra kayboluyor.
Bu parfüm bana greyfurt kokuyor. Bu ilginç bir koku değil ve hiç iltifat almadım. Sadece düz bir parfüm.
Çok yumuşak meyveli koku. Maalesef gerçekten özel bir şey yok. Gerçek derinlik yok. Gelişmekte olan nota yok.
Mon Paris, paçuli'nin ahududu, çilek ve misk kokusuyla çevrildiği inanılmaz bir koku.
Bunu 1,5 yıldır kullanıyordum ama bu ürünün hayranı olmadığımı söyleyebilirim. Bu parfüm, günlük kullanım için değil, ilkbahar veya yaz için en uygunudur.
Bu benim yaz tatillerim için mükemmel bir koku. Olgun sulu meyveler neredeyse tropikal, zarif bir tatlılık içerisinde ve kuru bir ortamda misk ve çiçeklerin küçük bir ipucu sizi kendine belli edecek. Kokudan aldığım şey bu. Birçoğunuzla inandırıcı veya çığır açan bir şey olmadığını kabul ediyorum. Kalıcılığı tatmin edici.
Kesinlikle favori meyveli parfüm. Ucuz kokmuyor ve çok kadınsı bir koku. İmzam parfümüm.
Mon Paris çok tatlı açılışla sizi karşılar. Şuruplu bir meyve kokteyli. Bu kokunun ilk 30 dakikası ışıltılı ve dikkat çekici. Önce ahududu, sonra çilek, sonra armutla karşılaşırsınız. Aonra paçuli gelir ve efervesan meyveliliğini düzeltir. Sonra misk geliyor ve bu kokunun beni gerçekten hasta ettiği yer. Mon Paris'in kuruması anlatılmaz yaşanır. Kombinasyonu cildim için sihirli bir formül çünkü bu güzelliğin kokusu bende muhteşem uyum içerisinde. Cildimin asidik değerine çok uygun. Tüm notalar gerçekten iyi çalıyor ve bu parfümü tüm aşamalarında seviyorum. Yeni favorim :) Bana güzel ve modaya uygun ve kadınsı hissettiriyor.
Karışık çiçek kokusu. Bazı tatlı ve ekşi anlara denk geleceksiniz. Meyveler çilek, ahududu ve armuttur. Tamamen anlaşılabilir. Paçuli ve çiçekler arka planda kalıyor.
Büyük şişe almış babam. Ama ona kötü koktuğunu belli edemiyorum. Kutusuna ve fiyatına aldandığını düşünüyorum :D denemeye bile değmez.
Mon Paris modeli, güzel, tatlı meyveli lüks koku. En iyi beş listemde. Uzun ömürlülüğü cildimde 4 ila 5 saat sürmekte. Bence harika bir ysl parfümü.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm