Yves Saint Laurent Magnificent Blossom Unisex Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Mandalina

Mandalina

Yasemin

Yasemin

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Safran

Safran

Paçuli

Paçuli

Amyris

Amyris

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 38

alt nota oranı
Alt Nota

% 22

84

20-60

2015

1066

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 60

KALICILIK
farkedilirlik

% 65

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 43

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 43

GÜNDÜZ
gece

% 57

GECE

Magnificent Blossom Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Magnificent Blossom parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
joker
Kesinlikle güzel ve iyi karıştırılmış özel bir buket. Çok çiçekli değil, aşırı dramatik değil, ancak insanların varlığınızı fark etmesini sağlayacaktır. İyi bir kalıcı güce sahiptir. Gündüz ya da gece için idealdir. Küçük bir kız için değil ama büyükanne için de değil. Modern bir tarzda çok klas. Ben son derece seçiciyim. Çiçeklerin çoğundan hoşlanmam, meyveli içerikleride çok sevmem, sulu kokularıda sevmem, odunsu ya da bir unisex sevmem. Bu parfüm hakkında söyleyebileceğim olumsuz bir şey yok. Muhteşem bir unisex olarak işaretlenebilir.
federal
Çok hoş bir yasemin-portakal çiçeği parfümü. Bu özel içeriğin farklı olan yanı tabanda çok sıcak, yumuşak ve rahat bir nota içeriğine sahip olması. Ne olduğunu anlamıyorum (belki vanilya, belki de paçuli.) ama lüks bir kaşmir gibi de hissediliyor. Güzel ve beğendim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.