Biberiye

Biberiye

Mandalina

Mandalina

Bergamot

Bergamot

Öd ağacı

Öd ağacı

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 41

orta nota oranı
Orta Nota

% 39

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

81

20-55

2002

2313

kalıcılık

% 65

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ
gündüz

% 22

GÜNDÜZ
gece

% 78

GECE
captcha
Bu harika bir koku. Serbest bırakılmasından yani üretim anından hemen birkaç yıl sonra yeniden düzenlendi. (gözle görülür görsel değişiklik, kahverengi camına kadar.) Başlangıcı farklı, zengin değil fakat kuruyana kadar ikisini birbirinden ayırmak zor. Bu hali daha hoş.
Sessiz bir keskin ve tatlı bir tıbbi koku ile açılır. Bu hoş. Zaman ilerledikçe daha tozlu ve kehribarlı hale gelir. Koku da sessiz tatlı bir his var. Gerçekten güzel kokuyor. Performans iyidir. (12 saat uzun ömürlü). Soğuk havalarda en uygun koku diyebilir ve şiddetle tavsiye ederim.
Güzel bir koku. Yine de hiçbir Öd ağacı notası bulamadım. Bu tatlı, kehribarlı. Bunu tavsiye ederim ama fiyat saçma. Onun yerine Alberto sego alırdım.
Yoğunluk bakımından koyu, reçineli ve güçlü olan YSL M7, YSL'nin Tom Ford döneminden geçmiş bir koku olarak inşa edildiğ söyleniyor. Görünüşte, ud, tütsü ve reçinenin bir karışımı ama çok iyi tanımlanmış hiçbir şey yok. Marka bu süper karışımına güveniyor. Nasıl tatlanacağını ve keskinliğin kurumayı tatlılığa bırakmasını seviyorum. Sofistike, erkeksi ve güçlü ancak gücü korkutucu değil. 10 üzerinden 8 diye puanlayabilirim.
M7 tatlı, yapışkan, ağır ve erkeksidir: Yaz ve gündelik giyim için değil. Çok eşsiz, olgun ve fark edilir. Yeni Oud Absolu sürümüne çok benzer, bu nedenle orijinal M7'nin gelmesinin zor ya da pahalı olması durumunda diğerini denemeye çalışın. Bu çok ilginç bir deneyim çünkü ormanları ve tütsü kokusunu alabiliyorsunuz ama kokarken akla gelen şey bu değil. Bir iltifat elde etmek için yeterince güçlü ve tatlı ama diğer popüler kokularla aynı damarda değil. Değişik ağır bir koku arıyorsanız deneyin. bu kokuyu kendiniz için kullanın. Başkalarının ne düşündüğüne önem vermeden. Mükemmel performans, güzel projeler ve tüm gün sürer.
M7'den hoşlanmıyorum; Baharatlı bir arka plana karşı, vanilya ve meyve türü notaların karışımına sahiptir. Parfümü seviyorum ama çok ağır.
M7’yi inceleyen herkesin uddan bahsetmesi gerektiğini biliyorum. Ama bana göre bu özelliği yarım saat içinde kayboluyor. M7’yi uddan daha iyi hazırlanmış bir kremalı tatlı cılız odun parfümü olduğunu düşünüyorum. Gerçek yıldız sandal ağacı ve özellikle hoş bir meşe notasının bir karışımı gibi gözüküyor. Sonuçta, harika bir koku.
M7, bir miktar kehribar ve mükemmel bir şekilde işlenmiş vetiver ile vurgulanan pürüzsüz, neredeyse şifalı bir koku . Açılıştaki bu üçlü etkisi dumanlı, şehvetli ve çok cazip.
İster inanın ister inanmayın, birkaç hafta önce iki versiyonu da denedim. İki seri arasında hiçbir fark olmadığını söyleyebilirim. Tek fark şişe rengidir. Çekinmeden yeni şişeden alabilirsiniz.
Denemek istediğim bir modeldi. İyi bir fiyata bir şişe 3.3 OZ boyutunda aldım ve teslimatını bekliyorum. Nasıl sonuçlanacağını bilmiyorum, ama harika olduğunu duydum. Denemeden aldık bakalım hayırlısı.
M7'nin tüm versiyonlarına sahibim. Uzun ömürlülüğü her yönüyle gerçekten çarpıcı bir güç merkezi. Gerçekten bir M7 bağımlısıyım. Bu parfümün olumsuz özelliği yok.
Şu anki mevcut M7 versiyonlarının yeniden formüle edildiği ve çok zayıf olduğu gerçeğini herkes biliyor. Eskiye dönüş olmaz ise unutulacak bir parfüm.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm