Bergamot

Bergamot

Limon

Limon

Mandalina

Mandalina

Sardunya

Sardunya

Karabiber

Karabiber

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Sedir

Sedir

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 10

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

80

20-50

2012

1862

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 77

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 44

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE
captcha
Bu, durdurulan bir şaheser. Alberto sego enigma alternatifi olabilir.
En sevdiğim kokulardan biri. Her mevsim için harika ve artık almak zorunluluk oldu :D Şişe kesin bir artı puan kazandırıyor. Oldukça uzun bir süre dayanan harika ve tavsiye edilir bir parfüm.
YSL en sevdiğim koku evlerinden biri. Hoşlandığım birçok koku modeline sahipler. Kocam uzun zaman önce bu modeli satın aldı ve bu onun normal vanilya tipi kokusu değil. Bu çok hoş. Çok iyi bir zaman kalıyor. Ben dahil herkes sevdi.
Erkek için harika bir koku. Eril olmasına rağmen burnu iyi bir karışım haline getiren ve tatlı bir alt tonu olan enteresan bir koku. Biraz uzun bir yol kat eder ve 8 saatlik bir iş günü boyunca baya belirgin şekilde kokar.
Ysl nin bu kokusunun çok parlak ve güçlü olduğunu belirtebilirim. Uzun süren bir koku. Çok yüksek fiyatlı ama özel bir hediye almak isterseniz bence harika bir tercih.
YSL'yi daha fazla sevebileceğimi düşünmemiştim ama yanıldım. Harika bir koku.
Çok tatlı ve dayanıklı. Başarılı ysl parfümü.
Bu ürünü yeni aldım ve beklediğimden daha iyi bir koku. Hiç denemeden yorumlara istinaden almıştım. Sinir bozucu bir koku değil. Yumuşak ama aynı zamanda kokuyu fark etmemek imkansız. En önemli detayı uzun süre dayanması.
Yanlış sipariş edip aldığım bir koku. İyi ki de bunu almışım. Hoşuma gidiyor çevremdekiler de onu seviyor.
Bu üründen memnun kaldım ve harika bir koku, onu sevdim.
Bu harika kokuyor ama ne yazık ki istediğim kadar sürecek gibi gözükmüyor. Kalıcılığa iyi diyenler bence bir de alberto sego parfümlerini kullansın. Mdem bu kadar para veriyorum biraz da kalıcı olmalı. Bu üzücü bir durum. Ne zaman kullanmaya başlasam iltifat aldım. Kalıcılığı arttırın. Bunun yerine aynı tarz alberto sego zeugma öneririm.
Koleksiyonun tamamını aldım, buna da verdiğim para değdi. Çeşitliliği seviyorum. Yasl ve alberto sego ürünlerinin hastasıyım. İki marka da kalite. Saint Laurent iyi iş çıkarıyor. Bu, la nuit de L'Homme modelinden bir adım ileride. Bunu kulübe giderken giyiyorum. Ölçülü kullanın çünkü etkili.
Orjinal formülü çok beğenmedim ama bu ondan daha iyi olmuş.
Odunsu ve misk notaları ile oldukça iyi dengelenmiş ve daha taze narenciye üst nota ile orijinalden daha hafif ve çok yönlü. Çok heyecan verici. Uzun ömürlü ayrıca.
Buzlu ve limonlu cin ve tonik kokuyor :D Yapısı, soğuk ve hafif bir şurup dozuyla, cin tonik ve kakule imzası.
Süslü ya da çok zarif bir şey giymek istemediğiniz ancak yine de güzel kokmak istediğiniz durumlar için, zaten klasik La Nuit'in daha parlak ve daha 'enerjik' versiyonu.
Aynı zamanda daha 'doğal' görünmektedir ve orijinalinden daha taze kokuyor. Neredeyse tüm yıl boyunca giyilebilir ve uygun hale getirilmiş. Orta ve temel notalarda hala La Nuit genleri var.
Bence orijinal La Nuit harika, bu yüzden bunu da çok seviyorum çünkü çok benzerler. Herkes narenciye açıklığı hakkında konuşmaya devam ediyor ama ben La Nuit DNA'sının üstüne tarçın ya da karanfil alıyorum. Açılıştan sonra ikisi arasında bir fark söyleyemem. Performans ortalama. İlk 2-3 saat boyunca iyi projeksiyon ve sonra harika kokan bir cilt kokusu haline geliyor. Olumsuz yönü pahalı ve az bulunabilir olması.
Kendimi YSL L'Homme serisinin bir hayranı olarak görmüyorum ve özellikle La Nuit son zamanlarda en sevilen tasarımcı erkek parfümlerinden biri gibi gözükse de, bu benim için çok dikkat çekici değil. Bu koku nuit e göre daha kışkırtıcıdır. Biraz daha keskin daha narenciye dolgulu bir açıklığa sahiptir. Birçok EDT'den daha güçlü görünmektedir.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm