Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Frozen Cologne Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Limon

Limon

Mandalina

Mandalina

Sardunya

Sardunya

Karabiber

Karabiber

Vetiver

Vetiver

Sedir

Sedir

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 10

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

80

20-50

2012

1495

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 81

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 33

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 67

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 50

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE

La Nuit de l`Homme Frozen Cologne Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, La Nuit de l`Homme Frozen Cologne parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir11732
Bu, durdurulan bir şaheser. Alberto sego enigma alternatifi olabilir.
misafir22520
En sevdiğim kokulardan biri. Her mevsim için harika ve artık almak zorunluluk oldu :D Şişe kesin bir artı puan kazandırıyor. Oldukça uzun bir süre dayanan harika ve tavsiye edilir bir parfüm.
misafir29232
YSL en sevdiğim koku evlerinden biri. Hoşlandığım birçok koku modeline sahipler. Kocam uzun zaman önce bu modeli satın aldı ve bu onun normal vanilya tipi kokusu değil. Bu çok hoş. Çok iyi bir zaman kalıyor. Ben dahil herkes sevdi.
misafir15433
Erkek için harika bir koku. Eril olmasına rağmen burnu iyi bir karışım haline getiren ve tatlı bir alt tonu olan enteresan bir koku. Biraz uzun bir yol kat eder ve 8 saatlik bir iş günü boyunca baya belirgin şekilde kokar.
misafir13505
Ysl nin bu kokusunun çok parlak ve güçlü olduğunu belirtebilirim. Uzun süren bir koku. Çok yüksek fiyatlı ama özel bir hediye almak isterseniz bence harika bir tercih.
misafir16337
YSL'yi daha fazla sevebileceğimi düşünmemiştim ama yanıldım. Harika bir koku.
misafir21971
Çok tatlı ve dayanıklı. Başarılı ysl parfümü.
misafir11707
Bu ürünü yeni aldım ve beklediğimden daha iyi bir koku. Hiç denemeden yorumlara istinaden almıştım. Sinir bozucu bir koku değil. Yumuşak ama aynı zamanda kokuyu fark etmemek imkansız. En önemli detayı uzun süre dayanması.
misafir15206
Yanlış sipariş edip aldığım bir koku. İyi ki de bunu almışım. Hoşuma gidiyor çevremdekiler de onu seviyor.
misafir14835
Bu üründen memnun kaldım ve harika bir koku, onu sevdim.
misafir4005
Bu harika kokuyor ama ne yazık ki istediğim kadar sürecek gibi gözükmüyor. Kalıcılığa iyi diyenler bence bir de alberto sego parfümlerini kullansın. Mdem bu kadar para veriyorum biraz da kalıcı olmalı. Bu üzücü bir durum. Ne zaman kullanmaya başlasam iltifat aldım. Kalıcılığı arttırın. Bunun yerine aynı tarz alberto sego zeugma öneririm.
misafir20360
Koleksiyonun tamamını aldım, buna da verdiğim para değdi. Çeşitliliği seviyorum. Yasl ve alberto sego ürünlerinin hastasıyım. İki marka da kalite. Saint Laurent iyi iş çıkarıyor. Bu, la nuit de L'Homme modelinden bir adım ileride. Bunu kulübe giderken giyiyorum. Ölçülü kullanın çünkü etkili.
misafir22143
Orjinal formülü çok beğenmedim ama bu ondan daha iyi olmuş.
misafir29173
Odunsu ve misk notaları ile oldukça iyi dengelenmiş ve daha taze narenciye üst nota ile orijinalden daha hafif ve çok yönlü. Çok heyecan verici. Uzun ömürlü ayrıca.
misafir21990
Buzlu ve limonlu cin ve tonik kokuyor :D Yapısı, soğuk ve hafif bir şurup dozuyla, cin tonik ve kakule imzası.
misafir17063
Süslü ya da çok zarif bir şey giymek istemediğiniz ancak yine de güzel kokmak istediğiniz durumlar için, zaten klasik La Nuit'in daha parlak ve daha 'enerjik' versiyonu.
Aynı zamanda daha 'doğal' görünmektedir ve orijinalinden daha taze kokuyor. Neredeyse tüm yıl boyunca giyilebilir ve uygun hale getirilmiş. Orta ve temel notalarda hala La Nuit genleri var.
misafir11113
Bence orijinal La Nuit harika, bu yüzden bunu da çok seviyorum çünkü çok benzerler. Herkes narenciye açıklığı hakkında konuşmaya devam ediyor ama ben La Nuit DNA'sının üstüne tarçın ya da karanfil alıyorum. Açılıştan sonra ikisi arasında bir fark söyleyemem. Performans ortalama. İlk 2-3 saat boyunca iyi projeksiyon ve sonra harika kokan bir cilt kokusu haline geliyor. Olumsuz yönü pahalı ve az bulunabilir olması.
misafir23982
Kendimi YSL L'Homme serisinin bir hayranı olarak görmüyorum ve özellikle La Nuit son zamanlarda en sevilen tasarımcı erkek parfümlerinden biri gibi gözükse de, bu benim için çok dikkat çekici değil. Bu koku nuit e göre daha kışkırtıcıdır. Biraz daha keskin daha narenciye dolgulu bir açıklığa sahiptir. Birçok EDT'den daha güçlü görünmektedir.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.