Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Frozen Cologne Erkek Parfüm

Yves Saint Laurent, Mart 2012'de La Nuit de l`Homme Frozen Cologne modelini erkekler için oluşturdu. Buz gibi soğuk bir koku olarak yeni bir baskısı olacağını duyuran firma, zarif, güçlü ve eril kompozisyonlardan hoşlanan insanları hedef alıyor. Bu koku, gevşek notalarda, parlak tatlı narenciyeler ve baharat ile odunsu notaların büyüleyici nüanslarını yansıtıyor. Kompozisyon, mandalina ve limon ile birlikte bergamot ile açılır. Narenciye açılımı, soğuk, karabiber ve sardunyaya karşı ferahlatıcı bir sunuştur. Alt notalarda vetiver, sedir, tonka ve kaşmir karışımı ile kapanır. Parfüm, altıgen bir tıpa ile koyu gri cam şişeden yapılmış karakteristik silindirik ambalajda bulunur. Parfüm Mart başında, 50 ve 100 ml eau de cologne ECC olarak piyasaya sürüldü.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Limon

Limon

Mandalina

Mandalina

Sardunya

Sardunya

Orta Nota
Karabiber

Karabiber

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Sedir

Sedir

Alt Nota
Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Frozen Cologne Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Frozen Cologne Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 77 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
69%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
77%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
56%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
56%
GECE
GECE
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
80%
Orta Nota
10%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
33%
YAZ
YAZ
22%
SONBAHAR
SONBAHAR
44%
KIŞ
KIŞ
0%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-50 Yaşlar için uygun
2012 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 80
2138 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Frozen Cologne Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
10 Adet Oy Kullanılarak
52 Puan Aldı

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Frozen Cologne Erkek Parfüm Yorumları

Bu, durdurulan bir şaheser. Alberto sego enigma alternatifi olabilir.
En sevdiğim kokulardan biri. Her mevsim için harika ve artık almak zorunluluk oldu :D Şişe kesin bir artı puan kazandırıyor. Oldukça uzun bir süre dayanan harika ve tavsiye edilir bir parfüm.
YSL en sevdiğim koku evlerinden biri. Hoşlandığım birçok koku modeline sahipler. Kocam uzun zaman önce bu modeli satın aldı ve bu onun normal vanilya tipi kokusu değil. Bu çok hoş. Çok iyi bir zaman kalıyor. Ben dahil herkes sevdi.
Erkek için harika bir koku. Eril olmasına rağmen burnu iyi bir karışım haline getiren ve tatlı bir alt tonu olan enteresan bir koku. Biraz uzun bir yol kat eder ve 8 saatlik bir iş günü boyunca baya belirgin şekilde kokar.
Ysl nin bu kokusunun çok parlak ve güçlü olduğunu belirtebilirim. Uzun süren bir koku. Çok yüksek fiyatlı ama özel bir hediye almak isterseniz bence harika bir tercih.
YSL'yi daha fazla sevebileceğimi düşünmemiştim ama yanıldım. Harika bir koku.
Çok tatlı ve dayanıklı. Başarılı ysl parfümü.
Bu ürünü yeni aldım ve beklediğimden daha iyi bir koku. Hiç denemeden yorumlara istinaden almıştım. Sinir bozucu bir koku değil. Yumuşak ama aynı zamanda kokuyu fark etmemek imkansız. En önemli detayı uzun süre dayanması.
Yanlış sipariş edip aldığım bir koku. İyi ki de bunu almışım. Hoşuma gidiyor çevremdekiler de onu seviyor.
Bu üründen memnun kaldım ve harika bir koku, onu sevdim.
Bu harika kokuyor ama ne yazık ki istediğim kadar sürecek gibi gözükmüyor. Kalıcılığa iyi diyenler bence bir de alberto sego parfümlerini kullansın. Mdem bu kadar para veriyorum biraz da kalıcı olmalı. Bu üzücü bir durum. Ne zaman kullanmaya başlasam iltifat aldım. Kalıcılığı arttırın. Bunun yerine aynı tarz alberto sego zeugma öneririm.
Koleksiyonun tamamını aldım, buna da verdiğim para değdi. Çeşitliliği seviyorum. Yasl ve alberto sego ürünlerinin hastasıyım. İki marka da kalite. Saint Laurent iyi iş çıkarıyor. Bu, la nuit de L'Homme modelinden bir adım ileride. Bunu kulübe giderken giyiyorum. Ölçülü kullanın çünkü etkili.
Orjinal formülü çok beğenmedim ama bu ondan daha iyi olmuş.
Odunsu ve misk notaları ile oldukça iyi dengelenmiş ve daha taze narenciye üst nota ile orijinalden daha hafif ve çok yönlü. Çok heyecan verici. Uzun ömürlü ayrıca.
Buzlu ve limonlu cin ve tonik kokuyor :D Yapısı, soğuk ve hafif bir şurup dozuyla, cin tonik ve kakule imzası.
Süslü ya da çok zarif bir şey giymek istemediğiniz ancak yine de güzel kokmak istediğiniz durumlar için, zaten klasik La Nuit'in daha parlak ve daha 'enerjik' versiyonu.
Aynı zamanda daha 'doğal' görünmektedir ve orijinalinden daha taze kokuyor. Neredeyse tüm yıl boyunca giyilebilir ve uygun hale getirilmiş. Orta ve temel notalarda hala La Nuit genleri var.
Bence orijinal La Nuit harika, bu yüzden bunu da çok seviyorum çünkü çok benzerler. Herkes narenciye açıklığı hakkında konuşmaya devam ediyor ama ben La Nuit DNA'sının üstüne tarçın ya da karanfil alıyorum. Açılıştan sonra ikisi arasında bir fark söyleyemem. Performans ortalama. İlk 2-3 saat boyunca iyi projeksiyon ve sonra harika kokan bir cilt kokusu haline geliyor. Olumsuz yönü pahalı ve az bulunabilir olması.
Kendimi YSL L'Homme serisinin bir hayranı olarak görmüyorum ve özellikle La Nuit son zamanlarda en sevilen tasarımcı erkek parfümlerinden biri gibi gözükse de, bu benim için çok dikkat çekici değil. Bu koku nuit e göre daha kışkırtıcıdır. Biraz daha keskin daha narenciye dolgulu bir açıklığa sahiptir. Birçok EDT'den daha güçlü görünmektedir.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER