Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Kakule

Kakule

Bergamot

Bergamot

Sedir

Sedir

Lavanta

Lavanta

Vetiver

Vetiver

Kimyon

Kimyon

üst nota oranı
Üst Nota

% 35

orta nota oranı
Orta Nota

% 34

alt nota oranı
Alt Nota

% 31

84

20-55

2009

2095

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 56

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 22

GÜNDÜZ
gece

% 78

GECE

La Nuit de l`Homme Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, La Nuit de l`Homme parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
ekrem
2017 yılında yapılan özel parti üretimi berbat! Bileğime püskürtüyorum ve iki saat sonra ortada yok. Neden böyle bir değişikliğe gidildi anlamıyorum. Müdavimlerini de kaybedecekler.
dursun
Hala çok zayıf, sulandırılmış bir koku. Söz konusu koku, kalıcı bir güce sahip ve özellikle de iyi bir şekilde kokmuyor. Bu kadar rezil bir kalıcılık ve fark edilirlik olamaz. Tamam mükemmel bir koku ama bu değerler düşük olunca ne işe yarar ki? İnsanların paralarını kurtarıp daha kaliteli bir şey almasını tercih ederim. Cidden paranızı boşa harcamayınız. Hem pahalı ve fiyatına göre de hiç bir performans yok. Koku güzel diye almak zorunda değilim. Aynı fiyata mükemmel ürünler var. Hatta sudan ucuza satılan parfümler bundan daha kalıcı diyebilirim. Bunun için bir şişe alırsanız bilin ki paranızı çöpe attınız. Denemeden kesinlikle karar vermeyiniz.
berat
Yeni formül edilmiş içeriği beğendim çünkü tüm yıl boyunca istediğiniz her an ve mevsim bunu kullanabileceğimi düşünüyorum.
77Kerdem77
Bu kokunun diğer tüm versiyonlarını yılın herhangi bir zamanında kullanabilirsiniz. Ama bu model soğuk havalar için ideal.
adem
La nuit homme bana sonbahar ve kış saatlerini hatırlatıyor. Kokuyu benzersiz yapan acı ve tatlı notalar arasında garip bir kompozisyon var. Daha soğuk aylarda daha iyi gidecek bir parfüm. Kalıcılık güçlü ve iyidir. 8 saatlik canlı projeksiyon elde ediyorum. Yoğun bir versiyon ama bir EDP için oldukça zayıf kalıcılığa sahip. Az daha yoğun olabilirdi.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.