Kakule

Kakule

Bergamot

Bergamot

Sedir

Sedir

Lavanta

Lavanta

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Kimyon

Kimyon

üst nota oranı
Üst Nota

% 35

orta nota oranı
Orta Nota

% 34

alt nota oranı
Alt Nota

% 31

84

20-55

2009

2540

kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 45

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 55

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 42

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 8

KIŞ
gündüz

% 17

GÜNDÜZ
gece

% 83

GECE
captcha
2017 yılında yapılan özel parti üretimi berbat! Bileğime püskürtüyorum ve iki saat sonra ortada yok. Neden böyle bir değişikliğe gidildi anlamıyorum. Müdavimlerini de kaybedecekler.
Hala çok zayıf, sulandırılmış bir koku. Söz konusu koku, kalıcı bir güce sahip ve özellikle de iyi bir şekilde kokmuyor. Bu kadar rezil bir kalıcılık ve fark edilirlik olamaz. Tamam mükemmel bir koku ama bu değerler düşük olunca ne işe yarar ki? İnsanların paralarını kurtarıp daha kaliteli bir şey almasını tercih ederim. Cidden paranızı boşa harcamayınız. Hem pahalı ve fiyatına göre de hiç bir performans yok. Koku güzel diye almak zorunda değilim. Aynı fiyata mükemmel ürünler var. Hatta sudan ucuza satılan parfümler bundan daha kalıcı diyebilirim. Bunun için bir şişe alırsanız bilin ki paranızı çöpe attınız. Denemeden kesinlikle karar vermeyiniz.
Yeni formül edilmiş içeriği beğendim çünkü tüm yıl boyunca istediğiniz her an ve mevsim bunu kullanabileceğimi düşünüyorum.
Bu kokunun diğer tüm versiyonlarını yılın herhangi bir zamanında kullanabilirsiniz. Ama bu model soğuk havalar için ideal.
La nuit homme bana sonbahar ve kış saatlerini hatırlatıyor. Kokuyu benzersiz yapan acı ve tatlı notalar arasında garip bir kompozisyon var. Daha soğuk aylarda daha iyi gidecek bir parfüm. Kalıcılık güçlü ve iyidir. 8 saatlik canlı projeksiyon elde ediyorum. Yoğun bir versiyon ama bir EDP için oldukça zayıf kalıcılığa sahip. Az daha yoğun olabilirdi.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm