Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Erkek Parfüm

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme modeli, YSL'nin evinin yeni bir eril temsilcisi ve Mart 2009'da piyasaya çıktı. Parfüm, kontrast ve gerginlik dolu olarak ilan edildi. Şişe, karanlık ve güçlü içerikleri taşıdığını ilan ediyor gibi. Gizem örtüsü ve patlayıcı bir baharatlı uyum, kakule benzeri, erkekler için güçlü olan bergamot, lavanta ve sedir tazeliğini ortaya koyuyor. Parfüm La Nuit de l'Homme, koleksiyonda parfümlü deo spreyi ile birlikte, üç boyutta şişe - 40ml edt, 60ml edt ve 100ml edt olarak bulunmaktadır. Bu kokunun arkasındaki parfüm uzmanları Anne Flipo, Pierre Wargnye ve Dominique Ropion'dur.

Üst Nota
Kakule

Kakule

Bergamot

Bergamot

Orta Nota
Sedir

Sedir

Lavanta

Lavanta

Alt Nota
Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Kimyon

Kimyon

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 24 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 68 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
72%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
68%
24 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
45%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
55%
11 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
17%
Parfüm geceye uygun
GECE
83%
12 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
35%
Orta Nota
34%
Alt Nota
31%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
42%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
25%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
25%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
8%
12 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-55 Yaşlar için uygun
2009 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 84
8307 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
13 Adet Oy Kullanılarak
62 Puan Aldı

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Erkek Parfüm Yorumları

Eski formulasyon çok daha iyiydi. Yenisinin kokusu çok zayıf kalıcılığı da çok az. Varla yok arası.
Harika koku.
Favori kokulardan biri.
Baharatlı lavanta kokuları pek hoşuma gitmiyor ama bu karabiber ve lavanta karışımı çok iyi. Hafif ve rahatlatıcı kokuyor.
Birçok insanın bu parfüme çok yüksek derecelendirme verdiğini görünce yıllar sonra şişeyi tamamen kör bir şekilde satın aldım. Güzel ve çok enteresan.
Çok seksi sedir ağacı kokusu, az baharatlı.
2017 yılında yapılan özel parti üretimi berbat! Bileğime püskürtüyorum ve iki saat sonra ortada yok. Neden böyle bir değişikliğe gidildi anlamıyorum. Müdavimlerini de kaybedecekler.
Hala çok zayıf, sulandırılmış bir koku. Söz konusu koku, kalıcı bir güce sahip ve özellikle de iyi bir şekilde kokmuyor. Bu kadar rezil bir kalıcılık ve fark edilirlik olamaz. Tamam mükemmel bir koku ama bu değerler düşük olunca ne işe yarar ki? İnsanların paralarını kurtarıp daha kaliteli bir şey almasını tercih ederim. Cidden paranızı boşa harcamayınız. Hem pahalı ve fiyatına göre de hiç bir performans yok. Koku güzel diye almak zorunda değilim. Aynı fiyata mükemmel ürünler var. Hatta sudan ucuza satılan parfümler bundan daha kalıcı diyebilirim. Bunun için bir şişe alırsanız bilin ki paranızı çöpe attınız. Denemeden kesinlikle karar vermeyiniz.
Yeni formül edilmiş içeriği beğendim çünkü tüm yıl boyunca istediğiniz her an ve mevsim bunu kullanabileceğimi düşünüyorum.
Bu kokunun diğer tüm versiyonlarını yılın herhangi bir zamanında kullanabilirsiniz. Ama bu model soğuk havalar için ideal.
La nuit homme bana sonbahar ve kış saatlerini hatırlatıyor. Kokuyu benzersiz yapan acı ve tatlı notalar arasında garip bir kompozisyon var. Daha soğuk aylarda daha iyi gidecek bir parfüm. Kalıcılık güçlü ve iyidir. 8 saatlik canlı projeksiyon elde ediyorum. Yoğun bir versiyon ama bir EDP için oldukça zayıf kalıcılığa sahip. Az daha yoğun olabilirdi.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER