Yves Saint Laurent Exquisite Musk Unisex Parfüm
en iyi açık parfüm
Zencefil

Zencefil

Gül

Gül

Tarçın

Tarçın

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Benzoin

Benzoin

Miski amber

Miski amber

Öd ağacı

Öd ağacı

Misk

Misk

Labdanum

Labdanum

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 47

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 13

86

20-60

2016

2097

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 61

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 57

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 43

GÜNDÜZ
gece

% 57

GECE

Exquisite Musk Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Exquisite Musk parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir26763
İsmi bile kulağa hoş geliyor ama çok pahalı. Alberto sego parfümü buna karşı her türlü tavsiye ederim
misafir19871
Balzamik oryantal misk paçuli kokusu. İlk izlenimler: Geçen gün hızlı bir örnekleme yaptım ve bundan etkilendim. Açılış biraz baharatlıydı, sonra yavaş yavaş kuruyana kadar kehribarlı / tatlı ve miskli. Hafif bir hayvansal dokunuşuna da sahiptir. Paçuli her an kendini hissettiriyor. Hep orada diyeceksiniz. Performans tarafımca ılımlı.
misafir28808
Gerçekten zengin, çok yönlü misk kokusu. Tatlılık ve gül dolu Exquisite Musk, baştan çıkarıcı ve duygusallık dolu klasik bir misk deneyimi. Zorba olmayan ya da hayal kırıklığına uğratmayan ince notaların büyük dengesi. Pahalı, ama buna değer.
duygu
Bu çok güzel ve pahalı yani kokoş kokuyor. Bunu, doğru pozisyonda kullandığında kişinin dikkatini çekecek hoş bir tadı olduğunu düşünüyorum. Özel misk olarak görüyorum kısacası.
kadriye
Balzamik oryantal özel bir koku. Açılış biraz baharatlı sonra yavaş yavaş kehribar içeriğine ulaşıyorsunuz. Hafif bir hayvansı dokunuşa sahiptir. Paçuli her zaman ortada kendini hissettiriyor. Performans orta derecede. Toplam puanım: 8 / 10 diyebilirim.
joker
Pahalı ama oldukça zarif. Kadifeli, tozumsu, kehribar ve biraz hayvani içeriğe sahip. Bilinen misk düşüncesinden oldukça farklı. Denemenizde fayda var.
hlya41
Bu parfüm kesinlikle harika. Paris'e son gittiğimde bunu her zaman ucuzdan aldım. Malesef ordaki fiyatı ile burdaki arasında uçurum var. Elimden gelen her parfüm dükkânına giderdim, bu yüzden kesinlikle takıntılı ve ona aşık hareketlerimi sergilerdim. En uygun nerde bulursam alırdım ve almaya devam edeceğim.
ezgi
Sıcak ve nazik, kesinlikle hoş koku. Agresif bir misk değil, ama çok narin. Uzun ömürlüdür. Kısacası ben çok sevdim!
duygu
Bu çok güzel ve pahalı yani kokoş kokuyor. Bunu, doğru pozisyonda kullandığında kişinin dikkatini çekecek hoş bir tadı olduğunu düşünüyorum. Özel misk olarak görüyorum kısacası.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.