Yves Saint Laurent Black Opium Wild Edition Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Pembe biber

Pembe biber

Armut

Armut

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Yasemin

Yasemin

Kahve

Kahve

Badem

Badem

Meyankökü

Meyankökü

Vanilya

Vanilya

Paçuli

Paçuli

Sedir

Sedir

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 71

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 9

82

20-55

2016

1124

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE

Black Opium Wild Edition Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Black Opium Wild Edition parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir24578
Muhteşem koku. Vanilya kokusu mükemmel bir şekilde ortaya çıkıyor. Açıkçası, parfüm herkes için farklı ama denemek için bir örnek almalısınız. Herkes beğenecek diye bir kaide yok ama beni etkiledi.
misafir20347
Yves Saint Laurent'in bu parfümüne aşığım. Çok güzel kokuyor ve her sprey kokuda çok pigmentli hissi size yansıtıyor. Şişe göz için çok güzel. Bunu ilk kez kullandım ve tekrar kesin satın alırım. Bitmesin diye cebelleşiyorum
misafir16160
BEnce yorumlarda fazla abartılan bir ysl modeli
misafir4848
Bu parfüm çok şaşırtıcı çünkü tüm inanılmaz değerlendirmeleri inceledim ve aldım. Dedikleri kadar var. Cennet kokusu diye tanımlamak mümkün.
misafir19268
Parfümlerden bahsederken en çok tercih ettiğim şeylerden biri black opium. Cildimde gerçekten güzel kalıyor ve gerçekten çok hoş tepki verdi.
misafir24977
Çok güzel ve bu kokuyu seviyorum. Çok iyi bir aşk kokusu.
misafir21961
Koku orijinaline versiyonu yani düz olan versiyonuna benzer ancak benim için daha fazla çiçek alt notası var. Nedense parfümün bu baskısının uzun sürmediğine inanıyorum. Orijinal ile tam bir günü bitirip yine de güçlü bir koku hissediyorum ama bununla sanki yarım gün kaldı gibi bir his var.
misafir9179
Bunu birkaç yıl önce bir örneği olarak denedim. Çok beğendim. Genellikle böyle daha ağır kokular için ön yargılıyımdır ama bunu çok sevdim. Numuneyi bitirdikten sonra en büyük boy bir şişe satın aldım. Kesinlikle benim favorilerimden biri ve devamlı öyle kalacak gibi.
misafir16377
Son zamanlarda gerçekten YSL kokularına kendimi adadım. Bu özel koku serin hava için mükemmeldir. Kuru cildiniz varsa, bu koku cilde yapıştığı ve gün boyu sürdüğü için en iyi sonucu verir. Çok seksi, sofistike bir koku. Otoriter bayanlar bu kokuyu beğenir. Vahşi olun ve bir deneyin :D
misafir7383
Bu parfüm harika ve güzel kokuyor. Bu markayı çok beğendim ve ürünleri zaten hep kalite. YSL sonuçta. Şişe gerçekten güzel ve sofistike. Bu ürünle ilgili geliştireceğim bir şey yok. Bu parfümün kalıcılığı uzun sürüyor ve sadece kokuyu seviyorum. Kesinlikle bu ürünü tekrar satın alacağım. Bu ürünü de öneriyorum. Ysl den çekinmeyin
misafir15905
Sıcak, rüya gibi ve baharatlı. Ayrıca seksi. Sanki bunu defalarca geri alacağım gibi geliyor bana. Umarım üretimini hiç bırakmazlar. Her zaman genç ve canlı. Benim gece dışarı çıkarken kullanacağım tek model parfümüm. Uzun ömürlü ve sevimli. İltifatlarda eksik olmayacaksınız kesinlikle garanti ederim. 😍
misafir15699
Daha önce bu parfüm hakkında bir inceleme yazdım ama tekrar yapmak için fırsat bulamıyorum. Bu parfüm inanılmaz. Sert veya ağır değil ama koku sonsuza kadar sürüyor. Ve harika kokuyor. Narenciye ve vanilya ipuçları var. İnanılmaz. Her zaman herkese tavsiye ederim. Biraz pahalı ama değer.
misafir1853
bu parfümün yerine alberto sego markasının OPİU modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.